סיורים בברלין

ברלין – בירת גרמניה, היא עיר עשירה בהיסטוריה, תרבות ואמנות. בברלין תוכלו למצוא מגוון רחב של סיורים לתיירים ולמבקרים. עם ביקורים באטרקציות פופולריות בברלין כמו כיפת הרייכסטאג, שער ברנדנבורג, חומת ברלין והאנדרטה לזכר השואה. 

כל סיור ברחובות ברלין הוא חוויה מרתקת ולכן יש המון סיורים בברלין ואפילו סיורים בעברית בברלין. סיורים אלו מומלצים לכל מי שמעוניין להכיר את העיר מקרוב, תוך שמירה על חיבור לשפת האם.

יש לכם התלבטות לגבי אחד הסיורים? בואו ליהנות מחוכמת ההמונים בקבוצת הפייסבוק שלנו.

לאורחים המחפשים חוויות ללא עלות, סיורים חינמיים בברלין הם אפשרות מצוינת לגלות את העיר תוך כדי שמירה על התקציב. סיורים אלו כוללים הדרכה מקצועית ומעמיקה, המאפשרת למשתתפים ללמוד על ההיסטוריה העשירה, הארכיטקטורה הייחודית והתרבות המקומית של העיר. סיורים בברלין בחינם הם אפשרות נהדרת לחקור את העיר לעומק, בלי לקרוע את הכיס.

שער ברנדנבורג - אחד הסמלים של ברלין

סיורים בעברית בברלין

עבור אלו שאינם חזקים באנגלית או בגרמנית, סיורים בעברית בברלין מאפשרים לקחת חלק חוויה ייחודית, המאפשרת להבין ולהעמיק את הידע על העיר הכל כך מורכבת הזו בצורה טובה יותר. הסיורים הללו, הנערכים על ידי ישראלים שחיים בברלין וכמובן מדברים עברית, מספקים הזדמנות נדירה לחוות את העיר דרך המילים והסיפורים של מדריך ששותף לתרבות, להיסטוריה ולשפה שלכם. סיורים בברלין בעברית חינם הם הזדמנות נפלאה להעשיר את הביקור בעיר עם חוויות משמעותיות ולהכיר עוד כמה רבדים של ברלין – עיר כל כך מיוחדת ומורכבת.

אם אתם מסתדרים עם סיורים באנגלית אז תוכלו להצטרף לסיור חינמי טוב ומקיף של חברת סנדמנס. הסיור, שאורכו כשעתיים, יוצא כל יום מאזור שער ברנדנבורג ומתקדם ברחובות ברלין תוך דגש על ביקור במקומות המרכזיים של ברלין. הידע של המדריכים המקומיים רחב והם ישמחו לענות לשאלות ולסייע בכל נושא. אם תרצו, בסיום הסיור תוכלו להביע את תודתכם למדריך בצורה של טיפ סמלי על הסיור בברלין. 

אחד הסיורים המעניין בברלין הוא הסיור ברובע קרויצברג שעד לאיחוד היה חלק ממזרח גרמניה וכעת יש בו סצנה תוססת מאוד ומרתקת. קרויצברג הוא הסמל למולטי-קולטי של ברלין וביתם של מהגרים רבים אבל גם פועלים בו המון בתי קפה, מסעדות ופאבים שנחשבים לטרנדיים ביותר.